Pretekle intervencije

Opombe:

-      Z rdečo barvo so označene intervencije v neposrednem območju POŽARNEGA RAJONA PGD Zagradec pri Grosupljem (statistična območja vasi Lobček in Zagradec).

-      Na vseh ostalih intervencijah so zagraški gasilci šli v pomoč sosednjim in drugim prostovoljnih gasilskim društvom.

FOTOGRAFIJE (kolikor jim imamo) bomo vstavili naknadno.

PRISPEVEK JE PRIPRAVLJEN ZA OBJAVO V ZBORNIKU 70 LET PGD ZAGRADEC PRI GROSUPLJEM / 1946-2016

Opombe:

-      Nekaj zapisov je v arhivu nepopolnih!

-      Z rdečo barvo so označene intervencije v neposrednem območju požarnega rajona PGD Zagradec pri Grosupljem (statistična območja vasi Lobček in Zagradec).

-      Na vseh ostalih intervencijah so zagraški gasilci šli v pomoč sosednjim in drugim prostovoljnih gasilskim društvom.

Jože Miklič